Celkem 0 položek
0 Kč

Micelární pleťová voda ŽENŠEN Goji + Chia 255 ml

Zcela unikátní čisticí a odličovací pleťová voda bez silikonů, ropných produktů, parabenů aj. S výtečnou čisticí účinností pro všechny typy pokožky. 

Kód: 80922
Dostupnost: Skladem     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Zcela unikátní čisticí a odličovací pleťová voda bez silikonů, ropných produktů, parabenů aj. S výtečnou čisticí účinností pro všechny typy pokožky. Nejcennější tradiční rostlinné extrakty spolu v moderním výrobku. Ženšen (Ginseng), Goji (Kustovnice čínská) a Chia (Šalvěj hispánská) – tisíce let osvědčené a používané, tonizující, podpůrné, adaptogenní, antioxidační, regenerační a hojivé, tak lze označit účinky těchto rostlin. Obsažené látky, jako např. ginsenosidy, polysacharidy, glukany, phytosteroly, aminokyseliny, bio minerály, sacharidy, mastné kyseliny aj., jsou hlavními složkami micelární vody. Další aktivní látky, jako jsou karnosin, kyselina azelaová, panthenol, nikotinamid, glycerin, allantoin a lipoamin, navíc zajišťují hydrataci pleti. Micelární voda snižuje tvorbu vrásek omezením glykace bílkovin a zlepšuje elasticitu pokožky, dodává bioaktivní glycin, potlačuje rozvoj mnoha kožních mikrobů, urychluje obnovu kyselého a mastného ochranného filmu na pokožce aj. Určeno k hloubkovému vyčištění po použití pleťového mléka, nebo zcela samostatně. 

Použití: Na odličovací tampon naneste micelární vodu a opakovaným otíráním pleť vyčistěte. Obsah výhradně bez alergenního parfému: 25 setin procenta. Ženšen – „fontána věčného mládí“ Chia – „poklad aztéckých běžců“ Goji – „rudý diamant, elixír mládí“

//rychlydotaz
//video